Contact us now
61 674 03 64

Założenie logo a przy tym grafiki dla firm zambrów

Założenie logo a przy tym grafiki dla firm zambrów

Wizytówka przykuwająca uwagę

Wizytówka to podstawowy detal, który zawsze ze sobą ma każdy handlowiec. Bez niej z trudem byłoby wykonywać swoją pracę. Każde bowiem zgromadzenie biznesowe kończy się wymianą kontaktów. Wizytówka nadaje się do tego bezbłędnie. Niemniej jednak i same wizytówki od wielu już lat się zmieniają. Współcześnie nie są to już tylko i wyłącznie białe kartoniki z danymi kontaktowymi. Wizytówka stała się bowiem też narzędziem reklamowym.
Porządny wizytówki projekt jest tutaj istotny. Same dane adresowe to już kategorycznie za mało. Projekt wizytówki musi być bowiem tak przygotowywany tak, żeby przykuwał uwagę. Dlatego graficy projektujący wizytówki tworzą w istocie interesujące rozwiązania.
Pamiętajmy o tym, iż każda wizytówka posiada dwie strony. Tę drugą kapitalnie można wyczerpać na czynnik reklamowy. Można umiejscowić tam intrygującą grafikę i hasło reklamowe. Coś co z pewnością zainteresuje osobę, która taką wizytówkę pozyska. Aranżując wizytówkę nie można dodatkowo zapomnieć o tym, że do wyboru posiadamy dużo czcionek. Trzeba zatem do zapisu informacji kontaktowych użyć jakieś czcionki niekonwencjonalnej.
Projekt graficzny wizytówki to jednak nie wszystko. Istotny jest dodatkowo sam druk a przy tym jej fabrykacja. Wizytówki mogą posiadać bowiem różne kształty a przy tym rozmaitą gramaturę papieru. To już nie tylko prostokątne kartoniki. Dziś spotyka się nawet wizytówki w obrysie koła, a nawet trójkąta. W zależności od tego w której specjalizacji się pracuje można do niej dobrać kształt wizytówki. Przykładem może być wtrącona wizytówka okrągła. Taka wizytówka wspaniale mogłaby się wypróbować w branży piwowarskiej. A sam projekt wizytówki mógłby przypominać podkładkę pod browarka. Byłoby to niewątpliwie ciekawe rozwiązanie.